Infracţiuni cu cifru
Vizualizări: 2167 | Comentarii: 0 | Voturi: 9 | Trimiteri: 0 | Vizionat în urmă cu 10 ore
Au furat seiful din primărie, de sub nasul paznicului
Seiful de câteva sute de kilograme din primăria comunei Drăgoieşti, în care se aflau banii de ajutoare sociale, a dispărut în miez de noapte, chiar de sub nasul paznicului.Fapta s-a petrecut în noaptea de sâmbătă spre duminică (21/22 martie a.c.), iar primarul Vasile Petroaie susţine...Se actualizează...
Infracţiuni cu cifru - Au furat seiful din primărie, de sub nasul paznicului7,7777777777778109
Comentarii