Peste câteva zile
Vizualizări: 1988 | Comentarii: 0 | Voturi: 3 | Trimiteri: 0 | Vizionat în urmă cu 14 ore
Gheorghe Ignat se va bate în gala MMA de la Botoşani cu un luptător din Germania
Sportivul sucevean Gheorghe Ignat, alias „Ursul Carpatin”, va reprezenta România, la categoria super-grea, la cel mai mare show de arte marţiale mixte (MMA) organizat în Moldova, show care va avea loc la începutul săptămânii viitoare, pe 6 octombrie, la Botoşani.Ignat, care are un palmares de opt victorii...Se actualizează...
Peste câteva zile - Gheorghe Ignat se va bate în gala MMA de la Botoşani cu un luptător din Germania10103
Comentarii