Monitorul de Suceava nu este responsabil juridic pentru conţinutul textelor de mai jos. Responsabilitatea pentru mesajele dumneavoastra vă revine în exclusivitate.
Comentariu! trimis de EUCETATEANUL în urmă cu 10 ani
Pentru o jigodie care nu si-a recunoscut copilul va-ti nenorocit voi? nu era mai indicat sa il lasi si sa-ti refaci viata?
Mama, singura persoana din lume in care copilasul are incredere cu viata lui si care trebuie sa il pazeasca de orice suparare si necaz, sa il nenoroceasca intr-asa un hal, sa ii provoace atata durere? Pentru ce? Exista un motiv pe lumea asta care sa justifice un asa comportament? 5 ani l-ai tinut in brate si l-ai ingrijit, l-ai vazut cum rade si cum plange....Doamne iarta-ma, dar......imi dau lacrimile pentru acel sarman copilas.
Timpul de 500 zile în care puteaţi posta comentarii pe marginea acestui video a expirat.
Comentarii
Responsabilitatea pentru mesajele dumneavoastra vă revine în exclusivitate.
trimis de EUCETATEANUL în urmă cu 10 ani
trimis de ALINA în urmă cu 10 ani